تهران میدان امام خمینی / ساعت کاری از ساعت ۹ الی ۱۹

سیستم صوتی کنفرانس

Confrence تجهیز سیستم صوتی کنفرانس، یا اجرای پروژه سیستم صوتی اتاق جلسات، یکی از کارهای حساس و مستلزم یک تیم حرفه‌ای و با تجربه می‌باشد. کالای صوتی طنین اینجاست که با سابقه درخشان در این زمینه و سابقه همکاری با نهادهای دولتی و غیر دولتی و سازمان های خصوصی، یک تجربه عالی را برای شما به ارمغان آورد.

ابزارهای لازم در تجهیز سیستم صوتی کنفرانس

مهمترین اطلاعاتی که باید بدونید اینه که یک سیستم کنفرانسی مطلوب چه ابزار ها یا تجهیزاتی لازم دارد. ما در این بخش مواردی که ممکن سایر فروشندگان در ابتدای کار به شما نگویند را در اختیارتان قرار می‌دهیم که چه از طنین و چه از هر کجا سیستم کنفرانسی تهیه کردید این موارد را پیگیری کنید.
  1. میکروفن ریاست: این میکروفن یک عدد در هر سیستم است که مدیر جلسه بتواند سایر شرکت کنندگان را مدیریت کند.
  2. میکروفن شرکت کننده: میکروفنی که جلوی هر شرکت کننده قرار می‌گیرد و اجازه صحبت کردن را به وی می‌دهد.
  3. منبع تغذیه: تمامی میکروفن ها در نهایت به یک منبع تغذیه وصل می‌شوند.
  4. اسپیکر سقفی یا دیواری: برای اینکه صدای شرکت کنندگان از بلندگوی میکروفن ها پخش نشود، که این موضوع ممکن باعث نویز در محیط هم شود. بهتره که از اسپیکر سقفی یا ترجیحاً دیواری استفاده شود. برای مثال در یک محیط 200 متری چهار عدد اسپیکر دیواری کفایت می‌کند. این گونه هم کیفیت صدا چند برابر بهتر است و هم خروجی کار تمیز تر خواهد بود.
  5. آمپلی فایر: اسپیکرها باید به یک آمپلی فایر برای پخش صدا وصل شوند، که این آمپلی فایر هم به همان منبع تغذیه میکروفن ها متصل می شود که صدای میکروفن ها را از اسپیکر پخش کند.
  6. دوربین 360 درجه (اتوترکینگ): فقط زمانی لازم است که اتاق جلسه شما مجهز به مانیتور یا LCD یا پرده پروژکتوری باشد که تصویر هر شخصی که در حال صحبت کردن است، روی نمایشگر قابل مشاهده باشد. این دوربین با نام 360 درجه یا همان دوربین اتوترکینگ هم شناخته می‌شود.
  7. میکروفن بیسیم دستی یا هدمیک: شاید در برخی اوقات لازم باشد علاوه بر میکروفن های رومیزی شرکت کنندگان، یک میکروفن بیسیم دستی یا هدمیک نیز وجود داشته باشد. این میکروفن کمک می‌کند اگر کسی نیاز به ارائه یا ایستادن در محیط داشت به وسیله این میکروفن صدای خود را به اسپیکر های اتاق کنفرانس برساند.
  8. کابل کشی: در نهایت شما به مقدار لازم کابل مسی و کابل میکروفن احتیاج خواهید داشت که آمپلی فایر و اسپیکرها و میکروفن ها را به سیستم متصل کنید.

اعتبار ما افتخار ماست…

فهرست مطالب